کاشیکاری

کاشی‌ها برحسب ویژگی‌هایی که دارند برای بخش‌های مختلف ساختمان مناسب می‌باشند. سرامیکی ازنظر حرارتی، شیمیایی و مکانیکی بسیار مقاوم بوده و از مقاومت بالایی در برابر ضربه و نیرو برخوردار هستند. این کاشی‌ها در برابر لکه و جذب آب نیز دوام بالایی دارند. به دلیل مقاوم بودن کاشی ها در برابر نفوذپذیری و لغزش، برای کاشی‌کاری حمام و توالت نیز بسیار مناسب می‌باشند.

رعایت بهداشت: سطوح کاشیکاری شده می‌تواند در حفظ کیفیت هوا بسیار مؤثر باشند. کاشی‌ها در کوره‌هایی با درجه حرارت بالا تولید می‌شوند بنابراین هیچ ترکیب شیمیایی فراری (ترکیبات آلی) در آن یافت نمی‌شود که منجر به مشکلات سلامتی در افراد شود. علاوه بر سازگاری کاشی‌ها با سلامت محیط‌زیست، تمیز کردن سطوحی که با کاشی پوشانده شده است ساده‌تر بوده زیرا که با یک ماده شوینده و آب به‌راحتی می‌توان این سطوح را از هرگونه باکتری و ویروس پاک کرد و محیطی بهداشتی به وجود آورد.

پاک کردن چربی‌هایی که بروی دیوارهای آشپزخانه نشسته است بسیار دشوار کاشی‌کاری دیوار آشپزخانه پاک کردن چربی‌ها را ساده‌تر کرده و این امکان را برای کدبانو  فراهم می‌کند تا همیشه محیط پخت‌وپز را پاکیزه نگه دارد.

سوالی دارید؟در خدمتیم.