موارد کاربرد چسب آب بند کننده استخر

چسب آب بند کننده استخر محصولی جدید جهت ایزولاسیون و آب بندی و مقاوم سازی مخازن، استخرها، سونا و جکوزی، پشت بام ، سرویس های بهداشتی، آبنما، نماهای بارانگیر، چاله آسانسور، انواع سقف (سیمانی، سنگی، آجری، سفالی، ایرانیت سیمانی و … ) ، محوطه سازی، ساخت و آب بندی انواع بلوک، جداول و موزاییک و تمامی سازه ها می باشد

هنگام آب بندی استخر ها باید به این نکته توجه کرد که نقطه ای از استخر ها نباید از توجه باز بمانند و تمامی سطوح مورد نظر از جمله، کف استخر ، دیواره های آن و لبه های استخر ها باید آب بندی شوند.

مواد نانوئی که برای آب بندی استخر به استفاده می شوند بسیار کاربردی بوده و ساختار ارزشمندی را دارا می باشند. این مواد با دارا بودن سلول های برتر و جمع بندی بهترین متریال ها ساخته شده است، بنابراین با وجود پیچیدگی در ساختار می توانند یک عایق مهمی در مقابل رطوبت به شمار آیند. از آنجا که این مواد دارای ارزش بالایی هستند، به نسبت قیمت بالا تری را نیز از این جهت برخوردار می باشند و به همین دلیل برای استخر هایی با سطح کم تر و مقیاس های کوچک تر مورد استفاده قرار می گیرند.

اهمیت آب بندی استخر

ماهیت استخر، سازهای برای نگه داری آب می باشد، در صورت عدم حصول این مهم و نشت آب از استخر عملکرد آن با تناقض مواجه می شود. از جهت دیگر نفوذ یا خروج آب و دیگر مایعات از میان اجزای بتنی استخر به خصوص در فصل سرما و یخ بندان باعث ایجاد ترک‌هایی در سطح کار می شود که موجب نشت آب و کاهش طول عمر و دوام استخر و هم چنین آسیب رسانی به سازه های مجاور می شود.

از این رو، جهت جلوگیری از تمامی آسیب ها و کاهش هزینه های تعمیر و نگه داری آب بندی استخر از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

استفاده از محصولات ارزان چرا به صرفه نیست؟

در این نوع محصولات که معمولا آب بندی موقت و کوتاه مدت را به همراه خواهند داشت، پس از ایجاد مشکل باید کاملا از سطح حذف شوند و مجددا با مواد پایه سیمانی کار آب بندی شود

 

    ترک یک پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند*

    سوالی دارید؟در خدمتیم.